Історія джерела безперебійного живлення (ДБЖ), модель Netys RT 5000ВA

07.12.2021

Система працює надійно, ДБЖ на базі системи подвійного перетворення, безперервно захищає споживача від непередбаченого, що відбувається в мережі. Робочий стаж ДБЖ зростає, зовнішність змінюється.

Але ж працює і головне продовжує виконувати «зобов`язання» по захисту і гарантуванню. Навіщо сервіс і перевірки?… Але в якийсь момент система перестала підтримувати автономію, запрацювала сигналізація про несправність акумуляторів.

Вихід – терміновий виклик спеціалістів для перевірки і відновлення працездатності системи.

Такий вигляд має ДБЖ зі стажем роботи в складних умовах. Під час сервісного обслуговування, також виправляються помилки монтажу.

Акумуляторні батареї, через порушення умов роботи, чи закінченню терміну експлуатації втратили можливість акумулювати енергію і постають небезпечним елементом системи.

Очищення ДБЖ, заміна АКБ, перепідключення з дотриманням всіх норм.

Плановий сервіс ДБЖ спеціалістами компанії Енерсіс Україна, щороку, дозволяє своєчасно виправити можливі помилки підключення, попередити вихід з ладу окремих АКБ (вихід декількох АКБ визиває розбаланс системи і пришвидшення виходу з ладу інших акумуляторів) і відповідно втрату автономності. Попередити вихід з ладу ДБЖ з причини засмічення і можливого короткого замикання внаслідок зменшення опору ізоляції в окремих місцях джерела. Вихід з ладу джерела живлення призводить до переривання технологічного процесу, пошкодження обладнання що захищається і значні матеріальні втрати на відновлення.