Новини

Поспішаємо поділитися новим проектом

Поспішаємо поділитися новим проектом

Виробничий відділ разом з цехом компанії "Енерсіс Україна" виготовили автоматичні конденсаторні установки компенсаціі реактивної потужності (АКУ-КРП) на 400 та 270 кВАр для об'єкту Замовника.

15.02.2022
Щит керування ПУ.ШП

Щит керування ПУ.ШП

Cпівробітниками компанії ТОВ «Енерсіс Україна» був реалізований проект по розробці та впровадженню системи керування дільниці просіювання та фасування в мішки для об'єкту Замовника.

10.01.2022
З Новим роком та Різдвом Христовим!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Щиро вітаємо вас із Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік увійде у ваші домівки щедрим і веселим гостем, засіє ваші родини злагодою, подарує багато нових успіхів на життєвих шляхах!

24.12.2021
З Днем енергетика!

З Днем енергетика!

Шановні працівники енергетичної галузі! Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем енергетика! Бажаємо здоров'я, процвітання, невичерпної енергії, успіхів у професійній діяльності!

22.12.2021
Шафа управління верстатом для деревообробки

Шафа управління верстатом для деревообробки

Співробітниками компанії Енерсіс Україна був реалізований проект по розробці шафи управління. Дана шафа призначена для управління обладнанням, регулюванням процесів, сигналізації стану і захисту обладнання на об’єкті Замовника.

09.12.2021
Історія джерела безперебійного живлення (ДБЖ), модель Netys RT 5000ВA

Історія джерела безперебійного живлення (ДБЖ), модель Netys RT 5000ВA

Вихід з ладу джерела живлення призводить до переривання технологічного процесу, пошкодження устаткування, що захищається, і значних матеріальних втрат на відновлення його працездатності. Для запобігання цим фінансовим витратам рекомендується проводити плановий щорічний сервіс ДБЖ Socomec, що виконується фахівцями компанії «Енерсіс Україна», нашого сертифікованого партнера з сервісу UPS Socomec.

07.12.2021
Реалізація проекту системи АВР

Реалізація проекту системи АВР

Cпівробітниками компанії ТОВ «Енерсіс Україна» був реалізований проект по розробці та впровадженню системи АВР. В рамках проекту було проведення інтегрування АВР в існуючу систему.

17.11.2021
Четверте покоління оригінальних високопродуктивних джерел безперебійного живлення  (ДБЖ) SOCOMEC MASTERYS GP

Четверте покоління оригінальних високопродуктивних джерел безперебійного живлення (ДБЖ) SOCOMEC MASTERYS GP

Оновлена лінійка ДБЖ SOCOMEC MASTERYS GP4 – четверте покоління оригінальних високоефективних систем гарантованого енергозабезпечення від SOCOMEC з потужністю від 60 до 160 кВА/кВт.

12.11.2021
[12 3 4 5  >>