Щитки освітлення серії ЩО

Призначення

Щитки освітлення призначені для прийому і розподілу електричної енергії в освітлювальних установках виробничих, громадських, адміністративних та інших подібних будівлях, а також нечастого включення і відключення ліній групових кіл і їх захисту при перевантаженнях і коротких замиканнях.

Щитки освітлення приєднуються до трифазних мереж електроживлення напругою 380/220 В змінного струму частотою 50 Гц з і забезпечують можливість приєднання до чотирьох- і п'ятипровідних мереж живлення з типами заземлення системи відповідно TN-C, TN-S, TN-C-S.

Технічні характеристики

Комплектується автоматичними вимикачами в залежності від числа вихідних групових ліній. Номінальні струми розчеплювачів на автоматах обумовлюються при замовленні.

Конструкція

Конструктивно ЩО - металева шафа з дверцятами, усередині якої, в залежності від виконання, встановлюється певна кількість модульних автоматичних вимикачів.

Для захисту від струмів витоку на землю встановлюються модульні автомати з уставкою спрацьовування 30, 100, 300 мА. Введення і виведення провідників передбачене як у верхній, так і в нижній частинах шафи.

За способом встановлення щитки поділяються на:

  • навісні, для встановлення на стінах, колонах і інших подібних конструкціях;
  • вмонтовувані, для встановлення в нішах стін.