Промисловість

  1. Виконання проектів під ключ (від проектування до пусконалагоджувальних робіт) і по всьому комплексу інженерних систем гарантує цілісність і узгодженість роботи цих систем.
  2. Використання шинопроводов дозволяє робити додавання, перестановку або заміну обладнання без зупинки виробництва. Підтримка електропостачання навіть при перебоях у постачальників енергії за рахунок системи включення резервних джерел живлення, резервних генераторів, пристроїв безперебійного живлення.
  3. Гарантування безперебійного живлення і оптимізації енергоспоживання на етапі проектування. Ми проектуємо електропостачання будь-якого рівня складності (систему включення резервних джерел живлення, резервні генератори, пристрої безперебійного живлення).
  4. Скорочення виплат за споживання реактивної потужності за допомогою застосування конденсаторних установок.
  5. Власне складальне виробництво, яке випускає розподільні щити, щити керування і автоматизації потужністю до 6300 А, забезпечує дотримання термінів і високу якість робіт.
  6. Висококваліфікований персонал, який гарантує повну готовність обладнання до початку експлуатації і подальшу якісну технічну підтримку.

Компанія «Енерсіс Україна» готова виготовити такі види низьковольтних комплектних пристроїв: