YASKAWA – надійний партнер ліфтової промисловості!

06.04.2016

Компанія YASKAWA має значну базу знань та багатий досвід в області застосування ліфтів. Незліченні системи переміщення з використанням основних компонентів, вироблених за допомогою YASKAWA. Ви можете не помітити їх на перший погляд. Ми пропонуємо нашим партнерам можливість моделей без YASKAWA брендингу. Ми пропонуємо безліч варіантів, щоб задовольнити ваші вимоги:

Привід пакети, що складаються з синхронних двигунів та ліфтових інверторних приводів L1000A:

  • L1000V і L1000A інверторні приводи для модернізації систем підйому;
  • L1000H для гідравлічних ліфтів;
  • J1000 інвертор для переміщення дверей.

П'ять рішень запропонованих компанією YASKAWA:

YASKAWA пропонує рішення для численних застосувань в ліфтовій промисловості, від окремих компонентів для модернізацій та нових установок для готових до використання пакетних рішень.

  1. Пакети приводу з L1000A та підйомного двигуна: Узгоджений пакет, що складається з приводу інвертора та підйомного двигуна, призначених для навантажень від 400 до 2500 кг.
  2. L1000A універсальний привід: Ідеальний приводний перетворювач для точного і ефективного управління синхронних або асинхронних двигунів в ліфтових системах.
  3. Комплект модернізації з приводом L1000V: Діапазон вихідної потужності і функціональність роблять привід L1000V доступним вибором для модернізації ліфтів з машинами, які не мають зворотного зв'язку за швидкістю. Крім того, це знижує експлуатаційні витрати підйомних систем, забезпечуючи при цьому більш гладку поїздку на ліфтовій установці.
  4. Упаковка для застосування в гідравлічних системах з приводом L1000H: Інноваційний нове рішення для вимогливих гідравлічних систем підйому. Поєднання інверторного приводу L1000H та клапана EV4 забезпечує плавність ходу та енергоефективність.