Пульт ручного керування системою послідовидалення

07.04.2016

Пульт керування призначений для ручного керування силовими ланцюгами електроприводів транспортерів вивантаження посліду. Реалізовано керування основними транспортерами вивантаження посліду - поперечним і похилим. Включення-відключення основних транспортерів проводиться органами керування, розташованими безпосередньо на щиті пульта керування. Далі, при включених основних транспортерах, можна керувати поздовжніми транспортерами вивантаження посліду. Для запобігання аварійних ситуацій, в комплекті пульта керування передбачені аварійні пости, один з них встановлений безпосередньо на щиті пульта керування, а два виготовлені в виносному виконанні, для установки віддалено - один усередині пташника, інший - зовні, і дублюючі роботу один одного.

Захист двигунів від перевантажень, а всього обладнання пульта керування в цілому від струмів короткого замикання, на кожній групі (двигуні) передбачений автоматичний вимикач захисту двигуна. Керування включенням-відключенням реалізовано на контакторах - кожен на свою групу (двигун).

Якщо необхідна допомога в підборі, технічна консультація, - просимо звертатися, зателефонувавши в офіс по тел. +38 (044) 351-16-11 або відправивши запит на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..