Автоматизація шпиндельного вузла для токарного верстата з використанням роботу Motoman серії MH6

26.01.2016

Пропонуємо вам стандартне рішення з гарантованою продуктивністю, розроблене фахівцями-механіками компанії Framo Morat. Це рішення було розроблено, щоб автоматизувати шпиндельний вузол токарного верстата. Завдання, що ставилося – розробити рентабельне рішення, яке б гарантувало продуктивність, гнучкість та надійність. Робототехніка Yaskswa-Motoman абсолютно відповідає цим високим вимогам.

Робот з легкістю справляється зі складними змінними операційними процесами, що виникають під час обробки деталей, а також забезпечує високу точність позиціонування та транспортування при виробничому процесі.

Робот Motoman MH6 має можливість з легкістю дотягнутися до будь-якої робочої точки кожної позиції, навіть за умов досить обмеженого робочого простору. Також цей шести-осьовий робот має сучасний дизайн, з легкістю виконує функції завантаження-розвантаження.

Motoman MH6 виконує кожну запрограмовану операцію, кожне завдання швидко, спритно та з вражаючою якістю.

Також є важливим факт заощадження робочого простору. Всього потрібно 6 квадратних метрів для автоматизованого процесу завантаження-розвантаження. Налагоджена система мінімізує машинні простої, оптимізує технологічний процес. А також робить працю робітників більш цікавою та продуктивною.

https://yaskawa.kiev.ua/